Advocaten in de regio West-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio West-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Adv ass De Fauw-Buelens
Pastoriestraat 137
8200 Sint-Andries

T: 050 - 310983
F: 050 - 316464

E: d.defauw@dbt.be
W: http://www.dbt.be/

Advocaten Baelde & D'hont
Brugsesteenweg 82-84
8460 Roksem

T: 059 - 250994
F: 059 - 250995

E: info@bdlaw.be
W: http://www.bdlaw.be/

Advocaten Yprius
Korte Torhoutstraat 23
8900 Ieper

T: 057 - 400992
F: 057 - 400993

E: info@yprius.be
W: http://www.yprius.be/

Advocatenkantoor Feys Ives
Strandlaan 269
8670 Koksijde

T: 058 - 627271
F: 058 - 627281

E: info@advocaatfeys.be
W: http://www.advocaatfeys.be/

Advocatenkantoor Ignace Laplaese
Baron Ruzettelaan 27
8310 Assebroek

T: 050 - 389836
M: 0477 - 588827
F: 050 - 389434

E: info@advocatenkantoorbrugge.com
W: http://www.advocatenkantoorbrugge.com/

LinkedIn
Christiaens Vincent
Kerkstraat 38
8400 Oostende

T: 059 - 808134
F: 059 - 242090

E: vincent@ampeadvocaten.be
W: http://www.ampeadvocaten.be/

Cloet Delphine
Oscar Verschuerestraat 64
8790 Waregem

T: 056 - 608410

E: info@dcl-advocaten.be
W: http://www.dcl-advocaten.be/

Crivits & Persyn
Ezelstraat 25
8000 Brugge

T: 050 - 338291
F: 050 - 471659

E: advocaten@crivits-persyn.be
W: http://www.crivits-persyn.be/

De Frene Eli
Plasstraat 30
8790 Waregem

M: 0478 - 554946
F: 056 - 773777

E: eli@df-law.be
W: http://www.df-law.be/

De Vogelaere Tim
Koning Leopold l straat 19
8500 Kortrijk

T: 056 - 226250
F: 056 - 219496

E: tim@puuradvocatuur.be
W: http://www.puuradvocatuur.be/

Familierecht, strafrecht, verkeersrecht, overeenkomstenrecht.
Eubelius
President Kennedypark 37
8500 Kortrijk

T: 056 - 235111
F: 056 - 226223

E: kortrijk@eubelius.com
W: http://www.eubelius.com/

Justhemis BVBA
Rogierlaan 31
8400 Oostende

T: 059 - 239815
F: 059 - 511175

E: info@justhemis.be
W: http://www.justhemis.be/

Van Oosterwyck Werner
Koningsstraat 45
8400 Oostende

T: 059 - 808709
F: 059 - 808543

E: werner.van.oosterwyck@advocaat.be
W: http://www.wvocvw.be/

@dverlaw
Filips de Goedelaan 11
8000 Brugge

T: 050 - 320707
F: 050 - 320750

E: advocaten@verlaw.be

Adins BjŲrn
Kortrijkseweg 138a
8791 Beveren

T: 056 - 298818
F: 056 - 298819

E: info@advocaat-adins.be

Advocatenkantoor Christiaens
Stijn Streuvelsstraat 6a
8020 Oostkamp

T: 050 - 690012
F: 050 - 690011

E: info@advocaatchristiaens.be

Advocatenkantoor Debel & Matthijs BVBA
Oude Ieperstraat 4
8560 Gullegem

T: 056 - 416854
F: 056 - 419205

E: carmen.matthijs@admlaw.be

Advocatenkantoor Dewaele Maarten
Kattestraat 5
8710 Wielsbeke

T: 056 - 329231
F: 056 - 329231

E: maarten.dewaele@telenet.be

Advocatenkantoor Gailliaert Bart
Koning Boudewijnlaan 53
8310 Assebroek

T: 050 - 359806
M: 0477 - 268895
F: 050 - 276658

E: bart.gailliaert@skynet.be

Advocatenkantoor Jan D'Hulster
Heilig-Hartlaan 26
8400 Oostende

T: 059 - 709632
F: 059 - 709687

E: jan.dhulster@pandora.be

Advocatenkantoor Justhemis
Gistelsesteenweg 1d
8400 Oostende

T: 059 - 706085
F: 059 - 511175

E: info@justhemis.be

Advocatenkantoor Luc Delacourt bvba
Hamiltonpark 20
8000 Brugge

T: 050 - 340407
M: 0475 - 573250
F: 050 - 349089

E: luc.delacourt@skynet.be

Advocatenkantoor Tavernier & Tavernier
Prinses Clementinaplein 42
8400 Oostende

T: 059 - 239815
M: 0475 - 733930
F: 059 - 239816

E: advotavernier.d@skynet.be

Advocatenkantoor Versyp Philippe
Koninklijke Baan 30
8660 De Panne

T: 058 - 415641
F: 058 - 413721

E: info@versyp.be

Advocatenkantoor Verwilghen
Dumortierlaan 8
8300 Knokke

T: 050 - 678423
F: 050 - 676955

E: advocaat.verwilghen@telenet.be

Advocatenmaatschap Monard-D'Hulst
Doorniksewijk 66
8500 Kortrijk

T: 056 - 268383
F: 056 - 225410

E: info@dhulst.be

Alliet Koen
Dianadreef 14
8200 Sint-Michiels

T: 050 - 703371
F: 050 - 703371

E: koenraad.alliet@telenet.be

Baert Bram
Ezelstraat 25
8000 Brugge

T: 050 - 338291
F: 050 - 471659

E: advocaten@crivits-persyn.be

Baluwe Koen
Molenstraat 59
8582 Outrijve

T: 056 - 707148
F: 056 - 707149

E: koen.baluwe@dbblaw.be

Beerlandt Hans
Beheerstraat 40
8500 Kortrijk

T: 056 - 222747
F: 056 - 201984

E: hans.beerlandt@advocaat.be

Bekaert Paul
Hoogstraat 34
8700 Tielt

T: 051 - 402346
F: 051 - 404385

E: advocaat.bekaert@skynet.be

Blanckaert Jan
Admiraal Ronarchstraat 8
8600 Diksmuide

T: 051 - 505027
F: 051 - 505031

E: blanckaert@blanckaert-lemaire.be

Bonny Natalie
President Kennedypark 37
8500 Kortrijk

T: 056 - 235111
F: 056 - 226223

E: natalie.bonny@eubelius.com

Boudolf Laurent
Duinhoekstraat 37
8660 Adinkerke

T: 058 - 623450
F: 058 - 623451

E: laurent.boudolf@advocaat.be

Bourry Hannelore
Diksmuidestraat 33
8840 Staden

T: 051 - 702151
F: 051 - 702707

E: hannelore_bourry@hotmail.com

Bouslama Naima
Baron Ruzettelaan 244
8310 Assebroek

T: 050 - 397099
M: 0478 - 961309
F: 050 - 397098

E: naimabouslama@hotmail.com

Bouve Katia
Mezenlaan 9
8420 Klemskerke

T: 050 - 394345
F: 050 - 394346

E: kantoor.bouve@scarlet.be

Bowman Nathalie
Kortrijksesteenweg 387
8530 Harelbeke

T: 056 - 268181
F: 056 - 268189

E: nb@cairnlegal.be

Buelens Chris
Pastoriestraat 137
8200 Sint-Andries

T: 050 - 310706
F: 050 - 316464

E: c.buelens@dbt.be

Callewier Barbara
Brugsesteenweg 255
8500 Kortrijk

T: 056 - 260860
F: 056 - 260870

E: info@claeysengels.be

Carlier Liselotte
Burgemeester Vandenbogaerdelaan 25
8870 Izegem

M: 0478 - 988852

E: liselotte.carlier@pandora.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?