Advocaten in Tienen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (193)
Oost-Vlaanderen (802)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (666)


 

Advocaten in Tienen (regio Vlaams-Brabant)



Advocatenkantoor Verbanck & Coun
Leuvenselaan 21
3300 Tienen

T: 016 - 825849
F: 016 - 825851

E: ann.coun@scarlet.be

Casseau Carla
Goossensvest 36
3300 Tienen

T: 016 - 820685
M: 0475 - 919686
F: 016 - 822023

E: carla.casseau@balieleuven.be

Deprť Ludo-Vanden Boer Eliane Advocatenkantoor
Grote Bergstraat 10
3300 Tienen

T: 016 - 815772
F: 016 - 823805

E: deprevandenboer@skynet.be

Dewil Johan
Veemarkt 2
3300 Tienen

T: 016 - 820384
M: 0495 - 851965
F: 016 - 820384

E: johan.dewil@balieleuven.be

Hognoul Sonia
Kabbeekvest 70
3300 Tienen

T: 016 - 818744
F: 016 - 811727

E: sonia.hognoul@scarlet.be

Huysmans An
Kabbeekvest 24
3300 Tienen

T: 016 - 780870
M: 0498 - 313628

E: an.huysmans@gmail.com

Michiels Kim
Kabbeekvest 70
3300 Tienen

T: 016 - 818744
F: 016 - 811727

E: michiels.kim@scarlet.be

Nagels Dimitri
Goossensvest 36
3300 Tienen

T: 016 - 820685
F: 016 - 822023

E: advocaten@jackers-nagels.be

Van Calster Ilse
Onze-Lieve-Vrouw Broedersstraat 3
3300 Tienen

T: 016 - 808000
F: 016 - 808008

E: ilse.van.calster@mombaers-verbeke-law.be

Van Cleynenbreugel R
Oude Vestenstraat 4
3300 Tienen

T: 016 - 820669
F: 016 - 827806

E: rene.van.cleynenbreugel@myonline.be

Van Lindt Bruno
Peperstraat 15
3300 Tienen

T: 016 - 810873
F: 016 - 820852

E: brunovanlindt@skynet.be

Verbeke Steven
Onze-Lieve-Vrouw Broedersstraat 3
3300 Tienen

T: 016 - 808000
F: 016 - 808008

E: steven.verbeke@mombaers-verbeke-law.be

Goegebuer Marijke
Veemarkt 2
3300 Tienen

T: 016 - 820384
F: 016 - 820384

Goossens Willem
Vierde Lansierslaan 20-3
3300 Tienen

T: 016 - 810042

Libotton Sofie
Goossensvest 36
3300 Tienen

T: 016 - 820685
F: 016 - 822023

Mertens Jaco
Broekstraat 19
3300 Tienen

T: 016 - 812190
F: 016 - 815803

Mombaers J
Onze-Lieve-Vrouw Broedersstraat 3
3300 Tienen

T: 016 - 808000
F: 016 - 808008

Moyens Els
Leuvenselaan 45
3300 Tienen

T: 016 - 780686
F: 016 - 814366

Pittomvils Christiaan BVBA
Minderbroedersstraat 51
3300 Tienen

T: 016 - 816424
F: 016 - 823244

Renaers Johan
Leuvensestraat 99
3300 Tienen

T: 016 - 821969
F: 016 - 821969

Sterkendries Stan
Peperstraat 15
3300 Tienen

T: 016 - 810873

Stroobants Herman
Kabbeekvest 96
3300 Tienen

T: 016 - 817613
F: 016 - 817610

 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?