Advocaten in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 |


Boclinville & Duquenne Association d'Avocats
Le Bois Chaban 100
6887 Saint-Médard

T: 061 - 414326
F: 061 - 414819

E: olivier.boclinville@avocat.be

Bonte Mathilde
Rue de la Station 51-53
6920 Wellin

T: 084 - 389494
F: 084 - 389005

E: m.bonte@avocat.be

Brand Stéphanie
Rue d'Arlon 25
6760 Virton

T: 063 - 570335
F: 063 - 576416

E: s.brand@avocat.be

Bureau d'avocats Thiry Michel
Rue d'Arlon 25
6760 Virton

T: 063 - 570335
F: 063 - 576416

E: thiry@avocatsvirton.be

Cabinet d'Avocats Burton SPRL
Rue Claude de Humyn 32
6600 Bastogne

T: 061 - 218911
F: 061 - 218908

E: c.burton@avocat.be

Can Yasemin
Rue de Neufchâteau 37
6600 Bastogne

T: 061 - 215206
F: 061 - 216854

E: j.baudoin@avocat.be

Closson Benoît
Rue de la Station 51-53
6920 Wellin

T: 084 - 389494
M: 0475 - 824193
F: 084 - 389005

E: b.closson@avocat.be

Collard Stany
Rue des Hêtres 24
6600 Bastogne

T: 061 - 214955
F: 061 - 217671

E: s.collard@avocat.be

Davreux Patrick
Rue de la Station 17
6920 Wellin

T: 084 - 345227
M: 0476 - 422633
F: 084 - 345228

E: p.davreux@avocat.be

Debatty Cécile
Rue du Presbytère 38
6900 Hargimont

T: 084 - 345838

E: c.debatty@avocat.be

Deville Céline
Petite Rue de la Vallée 12
6990 Hotton

T: 084 - 457337
F: 084 - 457322

E: c.deville@avocat.be

Fairon Céline
Avenue de la Toison d'Or 27
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 314113
F: 084 - 313193

E: info@lesceux-neuville.be

Farber Evelyne
Chenogne 6a
6640 Sibret

T: 061 - 267004
F: 061 - 267004

E: e.farber@avocat.be

Feller-Wittamer-Gavroy-Van Daele
Rue des Martyrs 19
6700 Arlon

T: 063 - 226922
F: 063 - 218895

E: bfeller@avocatarlon.be

Fourny D
Chaussée de Recogne 40
6840 Neufchâteau

T: 061 - 502991
M: 0495 - 200762
F: 061 - 502991

E: d.fourny@avocat.be

Fourny Dimitri
Route de Saint-Monon 79
6840 Longlier

T: 061 - 502991
M: 0495 - 200762
F: 061 - 502991

E: d.fourny@avocat.be

Fraipont Sébastien
Route de la Maladrie 14
6840 Longlier

T: 061 - 292806
M: 0479 - 790283
F: 061 - 292806

E: sebastien.fraipont@live.be

Franchimont Pierre
Sur les Hys 4
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 400067

E: pierrefranchimont8@hotmail.com

Gardeur Alexandra
Le Puits du Bois 3
6840 Longlier

T: 061 - 275000

E: a.gardeur@avocat.be

Georges Hugues
Rue du Docteur Albert Hustin 20b
6760 Ethe

T: 063 - 218255
F: 063 - 218255

E: h.georges@avocat.be

Ghislain Vincent & Paul-Emmanuel-De Bie Anne
Avenue de la Gare 88
6840 Neufchâteau

T: 061 - 278919
F: 061 - 279221

E: v.ghislain@avocat.be

Gouverneur Francis
Rue Victor Libert 45
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 322011
F: 084 - 323472

E: f.gouverneur@avocat.be

Haeck Patrice
Rue Des Buissons 3
6987 Rendeux

T: 084 - 321249
M: 0497 - 450316
F: 084 - 321249

E: p.haeck@avocat.be

Henneaux Daniel
Avenue de Bouillon 16
6800 Libramont

T: 061 - 224827

E: d.henneaux@avocat.be

Huart Frédéric
Petite Rue de la Vallée 12
6990 Hotton

T: 084 - 457337
F: 084 - 457322

E: f-huart@skynet.be

Kaisin Adrien
Rue des Bergeronnettes 22
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 321928
F: 084 - 321928

E: adrienkaisin@skynet.be

Kauten Marc
Avenue Victor Tesch 7
6700 Arlon

T: 063 - 226211
F: 063 - 225485

E: m.kauten@skynet.be

Kock Olivier
Rue des Genêts 38
6700 Arlon

T: 063 - 219602
M: 0476 - 489724
F: 063 - 219473

E: olivier.kock@skynet.be

Lamy-Bariau-Petrilli
Avenue de Luxembourg 16a
6791 Athus

T: 063 - 383181
F: 063 - 389611

E: v.petrilli@avocat.be

Lamy-Bariau-Petrilli SPRL
Avenue Jean-Baptiste Nothomb 8
6700 Arlon

T: 063 - 383181
F: 063 - 389611

E: m.bariau@avocat.be

Lenelle Pierre
Rue de la Plovinète 1
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 311252
F: 084 - 316518

E: bailly.lenelle@skynet.be

Lepage P
Rue de Virton 104
6769 Meix-devant-Virton

T: 063 - 570130
F: 063 - 577690

E: pierrelepage@avocat.be

Lequeux Nathalie
Avenue Victor Tesch 7
6700 Arlon

T: 063 - 226211
F: 063 - 225485

E: n.lequeux@avocat.be

Maquel Sébastien
Rue Antiémont 30
6900 On

T: 084 - 222177
M: 0497 - 192374
F: 084 - 221593

E: sebmaquel@hotmail.com

Me Mottet Jean-Charles
Place du Fays 12
6870 Saint-Hubert

T: 061 - 612918
F: 061 - 613225

E: j.charles.mottet@avocat.be

Michel Laurent
Rue du Moulin 36
6740 Etalle

T: 063 - 457143
F: 063 - 457144

E: m.limbourg@avocat.be

Moniotte Jean-François
Rue du Serpont 29a
6800 Libramont

T: 061 - 223228
F: 061 - 224656

E: jf.moniotte@avocat.be

Neuville Pierre
Clos du Manoir 16
6940 Durbuy

T: 086 - 211463
F: 084 - 313193

E: info@lesceux-neuville.be

Neuville Pierre
Avenue de la Toison d'Or 27
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 313878
F: 084 - 313193

E: info@lesceux-neuville.be

Orban de Xivry et Cartuyvels
Rue de Beausaint 29
6980 La Roche-en-Ardenne

T: 084 - 411389
F: 084 - 412452

E: e.orban.de.xivry@avocat.be

Pavanello & Capelle
Avenue Bouvier 20
6760 Virton

T: 063 - 571186
F: 063 - 576759

E: pavanello@skynet.be

Petit Vinciane
Avenue de Bouillon 16b
6800 Libramont

T: 061 - 224826
F: 061 - 225759

E: v.petit@avocat.be

Poncelet Jean-Pierre
Rue de la Faloise 11
6840 Neufchâteau

T: 061 - 277024
F: 061 - 279080

E: j.pierre.poncelet@avocat.be

Rodesch Olivier
Givry 1133b
6686 Flamierge

T: 061 - 415778
M: 0496 - 501582
F: 061 - 415779

E: o.rodesch@avocat.be

pagina: | 1 | 2 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?