Advocaten in de regio Luik
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Luik



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |


Bours et Associes-avocats
Rue Simonon 13
4000 Liège

T: 04 - 2544310
F: 04 - 2527511

E: info@bours-law.be
W: http://www.bours-law.be/

Douny J-P
Rue Louvrex 28
4000 Liège

T: 04 - 2237716
T: 04 - 2233639
F: 04 - 2237313

E: sec1@avocatdouny.be
W: http://www.avocatsdouny.be/

DVC Lex SPRL
Boulevard Frère Orban 9
4000 Liège

T: 04 - 2217979
F: 04 - 2217970

E: p.vossen@dvclex.be
W: http://www.dvclex.be/

Elegis - Hannequart & Rasir
Rue d'Aix-la-Chapelle 18
4700 Eupen

T: 087 - 555225
F: 070 - 225222

E: hre@elegis.be
W: http://www.elegis.be/

Grégoire Etienne sprl
Avenue Blonden 21
4000 Liège

T: 04 - 2528720
F: 04 - 2526433

E: info@gregoire-avocat.be
W: http://www.gregoire-avocat.be/

Raxhon Jean-Marie
Rue du Palais 58
4800 Verviers

T: 087 - 224533
F: 087 - 229245

E: t.delobel@raxhon-delobel.be
W: http://www.raxhon-delobel.be/

Raxhon Patrick
Rue du Palais 58
4800 Verviers

T: 087 - 224533
F: 087 - 229245

E: t.delobel@raxhon-delobel.be
W: http://www.raxhon-delobel.be/

Tasquin Bernadette
Rue du Palais 58
4800 Verviers

T: 087 - 224533
F: 087 - 229245

E: t.delobel@raxhon-delobel.be
W: http://www.raxhon-delobel.be/

Aarts Dominique
Rue Surfossé 19
4621 Retinne

T: 04 - 3584418
F: 04 - 3884787

E: dominiqueaarts@infonie.be

Acolty Jean
Boulevard d'Avroy 280
4000 Liège

T: 04 - 2536718
F: 04 - 2532870

E: j.acolty@avocat.be

Agliata Edoardo
Rue de la Station 9
4101 Jemeppe-sur-Meuse

T: 04 - 2331172
F: 04 - 2357549

E: e.agliata@avocat.be

Amadini Pierre
Boulevard de la Sauvenière 67
4000 Liège

T: 04 - 2500409

E: p.amadini@avocat.be

Andrzejewski J-L
Rue Courtois 32
4000 Liège

T: 04 - 2233897
F: 04 - 2231164

E: jl.andrzejewski@avocat.be

Avocats Rathmès SPRL
Boulevard de la Sauvenière 67
4000 Liège

T: 04 - 2210235
F: 04 - 2210285

E: avocats.rathmes@skynet.be

Balaes R
Quai Mativa 34
4020 Liège

T: 04 - 3438523
F: 04 - 3427203

E: r.balaes@avocat.be

Barthelemy Yves
Place de Rome 12
4960 Malmedy

T: 080 - 338178
F: 080 - 770250

E: yves.barthelemy@skynet.be

Bauden Sylvie
Quai Marcellis 4
4020 Liège

T: 04 - 3435606
F: 04 - 3415776

E: s.bauden@avocat.be

Baudinet Pierre
Rue Beeckman 10
4000 Liège

T: 04 - 2236931
F: 04 - 2236406

E: p.baudinet@baudinet-avocats.be

Baus & Wautelet
Boulevard de la Sauvenière 67
4000 Liège

T: 04 - 2224540
F: 04 - 2221336

E: baus.wautelet@skynet.be

Bayard Pierre
Rue Fabry 13
4000 Liège

T: 04 - 2534290
F: 04 - 2532326

E: p.bayard@avocat.be

Beauvois Anne
Rue des Fories 2-10
4020 Liège

T: 04 - 3492888
F: 04 - 3411866

E: caaliege@skynet.be

Beck Daniel
Place des Carmes 2
4000 Liège

T: 04 - 2320032
F: 04 - 2531570

E: d.beck@skynet.be

Belkacemi Delphine
Rue des Fories 2
4020 Liège

T: 04 - 2527068

E: d.belkacemi@avocat.be

Benedetti Barbara
Rue des Fories 2
4020 Liège

T: 04 - 3492888
F: 04 - 3411866

E: b.benedetti@avocat.be

Berrewaerts Isabelle
Place Puissant 13
4171 Poulseur

T: 04 - 3801515
F: 04 - 2891858

E: i.berrewaerts@avocat.be

Berthe Estelle
Rue de Joie 56
4000 Liège

T: 04 - 2524943
F: 04 - 2528576

E: e.berthe@avocat.be

Biemar Aline
Rue Louvrex 81
4000 Liège

T: 04 - 2221712
F: 04 - 2222277

E: a.biemar@avocat.be

Bisinella Yves
Rue Mattéotti 36
4102 Ougrée

T: 04 - 3371297
F: 04 - 3371298

E: y.bisinella@bdblex.be

Bonhomme Nathalie
Rue des Fories 2
4020 Liège

T: 04 - 2527068
F: 04 - 2520857

E: n.bonhomme@matray.be

Bottin P
Rue Saint-Pierre 17
4000 Liège

T: 04 - 2223225
F: 04 - 2233186

E: pbottin@avocat.be

Boulangé C
Boulevard Frère Orban 15
4000 Liège

T: 04 - 2222708

E: boulange.cab.avocats@scarlet.be

Boulboulle-Kaczorowska J
Quai de l'Ourthe 44
4020 Liège

T: 04 - 3552481
F: 04 - 3552482

E: jbk.avocat.@belgacom.net

Bourlet Pierre-François
Rue Louvrex 81
4000 Liège

T: 04 - 2221712
F: 04 - 2222277

E: pf.bourlet@avocat.be

Boveroux Nicolas
Rue Mattéotti 36
4102 Ougrée

T: 04 - 3371297
F: 04 - 3371298

E: n.boveroux@bdblex.be

Bragard Michel
Rue du Centre 27
4651 Battice

T: 087 - 662053
F: 087 - 662054

E: m.bragard@avocat.be

Brocal Catherine
Rue Neuve 113
4700 Eupen

T: 087 - 766211
M: 0497 - 429464
F: 087 - 675211

E: c.brocal@avocat.be

Bronlet Chantal
Place de Rome 12
4960 Malmedy

T: 080 - 338178
F: 080 - 770250

E: chantal.bronlet@skynet.be

Brundseaux Raphael
Boulevard Piercot 33
4000 Liège

T: 04 - 2211271
F: 04 - 2506999

E: r.brundseaux@avocat.be

Bruyère J Ph
Rue de Pitteurs 41
4020 Liège

T: 04 - 3414344

E: jp.bruyere@avocat.be

Cabinet d'Avocats Bottin
Rue Saint-Pierre 17
4000 Liège

T: 04 - 2223225
F: 04 - 2233186

E: p.bottin@avocat.be

Cabinet d'Avocats Dessard
Rue Denis Lecocq 35
4031 Angleur

T: 04 - 2305780
F: 04 - 2500015

E: sec@dessard.be

Cabinet d'Avocats S. Marcy
Rue du Jardin-Botanique 28
4000 Liège

T: 04 - 2220193
F: 04 - 2233830

E: serge@marcy.be

Cabinet d'Avocats Victor Puzaj
Rue du Général Bertrand 22
4000 Liège

T: 04 - 2268334
F: 04 - 2241477

E: v.puzaj@avocat.be

Chanoine Colette
Rue de Visé 728
4020 Wandre

T: 04 - 3629600
F: 04 - 3622107

E: c.chanoine@avocat.be

Chapelier J
Chaussée de Gaulle 20
4000 Glain

T: 04 - 2475461
F: 04 - 2472883

E: joelchapelier@village.uunet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?