Advocaten in de regio Henegouwen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Henegouwen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


Demolin, Brulard & Barthelemy
Rue des Marcottes 30
7000 Mons

T: 065 - 355279
F: 065 - 348781

E: info@dbblaw.eu
W: http://www.dbblaw.eu/

Van Daele Edward
Drève Gustave Fâche 3
7700 Mouscron

T: 056 - 855800

E: info@ejavocats.be
W: http://www.ejavocats.be/

Allard B & Associées
Rue de l'Athénée 54
7500 Tournai

T: 069 - 225522
F: 069 - 212211

E: athenee54@skynet.be

Allard-Pannier
Rue de l'Athénée 54
7500 Tournai

T: 069 - 225522
F: 069 - 212211

E: athenee54@skynet.be

Association Vanquaelle
Rue du Parc 69
7100 La Louvière

T: 064 - 221030
F: 064 - 261789

E: info@associationvanquaelle.be

Balate Eric
Rue du Gouvernement 50
7000 Mons

T: 065 - 349831

E: e.balate@balateetassoc.be

Basselier Pierre
Rue d'en Haut 15
6500 Beaumont

T: 071 - 500503
F: 064 - 369965

E: p.basselier@avocat.be

Baumel Alain
Rue du Parc 69
7100 La Louvière

T: 064 - 221030
F: 064 - 261789

E: info@associationvanquaelle.be

Behogne François
Rue Albert 1er 236
6240 Farciennes

T: 071 - 243505
F: 071 - 243506

E: behognefr@swing.be

Berlière Françoise SPRL
Rue du Calvaire 2b
7730 Leers-Nord

T: 056 - 488929
F: 056 - 488930

E: f.berliere@avocat.be

Berti Sarah
Rue de la Boule 2
7390 Quaregnon

T: 065 - 672284
F: 065 - 661844

E: s.berti@avocat.be

Blin Géraldine
Rue Hamoir 156
7100 La Louvière

T: 064 - 331601

E: g.blin@avocat.be

Boeckaert Anne-Marie
Rue Pierre Bauwens 13-15
6030 Marchienne-au-Pont

T: 071 - 325033
F: 071 - 331182

E: boeckaert.avocat@skynet.be

Bosco Caroline
Rue d'Enghien 26
7000 Mons

M: 0477 - 913806

E: c.bosco@avocat.be

Bossard Philippe
Rue Madame 17
6500 Beaumont

T: 071 - 589068
F: 071 - 328698

E: pbossard@philippe-law.com

Bossard Philippe
Boulevard Pierre Mayence 19
6000 Charleroi

T: 071 - 310189
F: 071 - 328698

E: pbossard@philippe-law.com

Bouckaert Philippe
Chaussée de Grammont 71
7860 Lessines

T: 068 - 337753
F: 068 - 339558

E: philippe.bouckaert@skynet.be

Bringard F
Rue t'Serclaes de Tilly 49-51
6061 Montignies-sur-Sambre

T: 071 - 315292
F: 071 - 319874

E: association.bringard@skynet.be

Bury François
Rue Albert 1er 236
6240 Farciennes

T: 071 - 243100
F: 071 - 392026

E: hucq.ureel.leurquin@skynet.be

Cabinet Bullman SPRL
Boulevard Pierre Mayence 17-19
6000 Charleroi

T: 071 - 200800
F: 071 - 200820

E: cbullman@philippe-law.com

Cabinet d'Avocat Dizier Bernard SPRL
Rue Willy Ernst 7
6000 Charleroi

T: 071 - 301113
F: 071 - 308370

E: bernard.dizier@advalvas.be

Caby Axel
Rue de la Grande Couture 2
7522 Blandain

T: 056 - 855800

E: info@ejavocats.be

Callens & Dieu
Rue des Archers 2a
7000 Mons

T: 065 - 334740
F: 065 - 316672

E: avocats.callens.dieu@skynet.be

Ceola Fabrice
Rue des Haies 145
6200 Châtelineau

T: 071 - 397021
F: 071 - 396839

E: ceola.avocat@skynet.be

Claeys Marc
Rue Saint-Eleuthère 186-188
7500 Tournai

T: 069 - 210066
F: 069 - 215913

E: marcclaeys.avocat@skynet.be

Collee Anne
Allée Saint-Eleuthère 4
7522 Blandain

T: 069 - 780019

E: a.colle@avocat.be

Colmant Alain bureau d'avocats
Rue du 11 Novembre 9
7000 Mons

T: 065 - 347656
F: 065 - 355895

E: colmant.avocat@skynet.be

D'Halluin Ph
Camille Busschaertstraat 48-50
7700 Mouscron

T: 056 - 348668
F: 056 - 337818

E: philippe.dhalluin@skynet.be

Dallons J P
Rue de Bruxelles 6
6220 Fleurus

T: 071 - 818682
F: 071 - 818769

E: j.dallons@skynet.be

Dascotte Cécile
Rue Saint-Pierre 101
7340 Wasmes

T: 065 - 795303
F: 065 - 793350

E: cecile.dascotte.avocat@swing.be

DBB-Demolin-Brulard-Barthelemy
Rue des Marcottes 30
7000 Mons

T: 065 - 355279
F: 065 - 348781

E: info@dbblaw.eu

Deconinck Ernest
Rue de l'Athénée 38
7500 Tournai

T: 069 - 891600

E: lefebvre.deconinck@skynet.be

Deconinck, Robin, Dapsens et Lefèbvre
Rue de l'Athénée 38
7500 Tournai

T: 069 - 891600
F: 069 - 212641

E: lefebvre.deconinck@skynet.be

Dehon Valérie
Avenue des Expositions 6
7000 Mons

T: 065 - 348417

E: v.dehon@avocat.be

Dejaegere Valérie
Henri Debavaystraat 10
7700 Mouscron

T: 056 - 845004

E: salembier.dejaegere@skynet.be

Delecluse Nicolas
Rue de l'Athénée 12
7500 Tournai

T: 069 - 456223
F: 069 - 456224

E: n.delecluse@avocat.be

Delor Thérèse
Rue Britannique 6
7090 Braine-le-Comte

T: 067 - 842767
F: 067 - 842767

E: thdelor@hotmail.com

Demain Alexia
Boulevard Pierre Mayence 7
6000 Charleroi

T: 071 - 275020
F: 071 - 275021

E: a.demain@avocat.be

Demol Marc
Avenue des Expositions 8
7000 Mons

T: 065 - 803067
F: 065 - 781317

E: m.demol@avocat.be

Demolin, Brulard & Barthelemy
Rue de la Station 52
7060 Soignies

T: 067 - 347633
F: 067 - 330214

E: info@dbblaw.eu

Demols Etienne
Boulevard Joseph II 18
6000 Charleroi

T: 071 - 300505
F: 071 - 301472

E: e.demols.law@skynet.be

Denoël Caroline
Rue de l'Athénée 54
7500 Tournai

T: 069 - 225522

E: mail@novalex.be

Desart Vincent
Boulevard Pierre Mayence 35
6000 Charleroi

T: 071 - 307356
F: 071 - 332772

E: vincent.desart@skynet.be

Desbonnet Marie-Odile
Rue Léon Desmottes 12
7911 Frasnes-lez-Buissenal

T: 069 - 354383
F: 069 - 354387

E: mo.desbonnet@avocat.be

Detrait Anne
Rue du Parc 19
7000 Mons

T: 065 - 844791
F: 065 - 346807

E: a.detrait@avocat.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?