Advocaten in Berchem
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in Berchem (regio Antwerpen)



pagina: | 1 | 2 | 3 |


Alboort Eva
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111
F: 052 - 250116

E: eva.alboort@astrealaw.be

De Geest F
Fruithoflaan 34
2600 Berchem

T: 03 - 2302167
F: 03 - 2816275

E: frederike.degeest@euphonynet.be

De Pauw Lucas
Elisabethlaan 53
2600 Berchem

T: 03 - 2395205
F: 03 - 2390915

E: lucas.depauw@adlom.be

Desmedt Filip
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111
F: 03 - 2871112

E: filip.desmedt@astrealaw.be

Dierckx Caroline
Lange Pastoorstraat 29
2600 Berchem

T: 03 - 2934901

E: caroline_dierckx@hotmail.com

Empereur Els
Uitbreidingstraat 2
2600 Berchem

T: 03 - 2872845
F: 03 - 2304221

E: els.empereur@dlapiper.com

Goossens Marc
Lodewijk Van Sullstraat 39
2600 Berchem

T: 03 - 2396330
F: 03 - 2396330

E: goossensmarc@skynet.be

Greeve Erik
Cogels Osylei 16
2600 Berchem

T: 03 - 2888474

E: greeve-van.goethem@pandora.be

Hermans P-De Pooter R
Elisabethlaan 1
2600 Berchem

T: 03 - 2390943
F: 03 - 2184475

E: reinilde.de.pooter@skynet.be

Jacqmain Laurence
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111

E: laurence.jacqmain@astrealaw.be

Loyens Jan
Cogels Osylei 17
2600 Berchem

T: 03 - 6633863
F: 03 - 6633920

E: jan@lvv-law.be

Peetroons Hilde
Sint-Hubertusstraat 69
2600 Berchem

T: 03 - 2300861
F: 03 - 2817825

E: hildepeetroons@skynet.be

Pressman-Suerickx
Ruytenburgstraat 41
2600 Berchem

T: 03 - 2307769
F: 03 - 2301253

E: pressman@pressuerlaw.be

Schulpen Karel
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222
F: 03 - 2877376

E: karel_schulpen@hotmail.com

Smedts Pieter
Generaal Lemanstraat 74
2600 Berchem

T: 03 - 2859780
F: 03 - 2859790

E: info@claeysengels.be

Smets Liesbeth
Generaal Lemanstraat 74
2600 Berchem

T: 03 - 2859780
F: 03 - 2859790

E: info@claeysengels.be

Teughels Yves
Coremansstraat 14a
2600 Berchem

T: 03 - 2306344

E: teughels.law@skynet.be

Thoelen Nicholas
Generaal Lemanstraat 74
2600 Berchem

T: 03 - 2859780
F: 03 - 2859790

E: info@claeysengels.be

Tzolas Chrysoula
Koninklijkelaan 60
2600 Berchem

T: 03 - 2374242

E: chrysoula.tzolas@pandora.be

Van de Venster Bart
Cogels Osylei 17
2600 Berchem

T: 03 - 6633863
F: 03 - 6633920

E: bart@lvv-law.be

Van den Bosch Miche
Cogels Osylei 17
2600 Berchem

T: 03 - 6633863
F: 03 - 6633920

E: miche@lvv-law.be

Van Houdt Mark
Deken De Winterstraat 26
2600 Berchem

T: 03 - 4508920
F: 03 - 4578418

E: info@radiuslaw.be

Van Looveren Marc
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111
F: 03 - 2871112

E: marc.van.looveren@astrealaw.be

Van Weerdt Elke
Potvlietlaan 4
2600 Berchem

T: 03 - 4484992
F: 03 - 4484995

E: elkevw@telenet.be

Vanderzande Karin
Elisabethlaan 1
2600 Berchem

T: 03 - 2812731
F: 03 - 2812732

E: karin.vanderzande@skynet.be

Vanermen Julie
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2807507

E: julie.vanermen@fazzi.be

Allen & Overy
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222
F: 03 - 2877244

Baekelandt A
Cogels Osylei 5
2600 Berchem

T: 03 - 2364560

Baeyens Tinneke
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222
F: 03 - 2877244

Bayart Christian
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222

Bovy Katrien
Uitbreidingstraat 2
2600 Berchem

T: 03 - 2872828
F: 03 - 2304231

Caluwaerts Kristiaan
Potvlietlaan 4
2600 Berchem

T: 03 - 4484992
F: 03 - 4484995

Coun Dimitri
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222

De Baerdemaecker Elise
Elisabethlaan 58
2600 Berchem

T: 03 - 6095075

De Gendt Luc
Ruytenburgstraat 16
2600 Berchem

T: 03 - 2369564
F: 03 - 2369479

De Graeve Ann-Sophie
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222

De Keyzer P
Hugo Verrieststraat 16
2600 Berchem

T: 03 - 2394870
F: 03 - 2397853

Degeeter Tom
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111
F: 03 - 2871112

Dejonghe K
Terlinckstraat 33
2600 Berchem

T: 03 - 2810545
F: 03 - 2810545

Drijkoningen Peter
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222
F: 03 - 2877244

Dupont Dimitri
Grote Steenweg 154
2600 Berchem

T: 03 - 2301003
F: 03 - 2301006

Gobbin Jeroen
Uitbreidingstraat 2
2600 Berchem

T: 03 - 2872828
F: 03 - 2304221

Helsen Quinten
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222
F: 03 - 2877244

Henckens Willem
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2877222
F: 03 - 2877244

Horions Fammeke
Potvlietlaan 4
2600 Berchem

T: 03 - 4484992
F: 03 - 4484995

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?