Advocaten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


Van Roy Bob
Vinkenstraat 27
2018 Antwerpen

T: 03 - 2386236
F: 03 - 2162228

E: bob.vanroy@skynet.be

Van Schoubroeck T
Oude Vaartstraat 33
2300 Turnhout

T: 014 - 414825
F: 014 - 651316

E: vanschoubroeck.advocaat@skynet.be

Van Vliet C
Justitiestraat 31
2018 Antwerpen

T: 03 - 2034313
F: 03 - 2034318

E: c.vanvliet@lange-law.be

Van Weerdt Elke
Potvlietlaan 4
2600 Berchem

T: 03 - 4484992
F: 03 - 4484995

E: elkevw@telenet.be

Vanaeken Bart
BelgiŽlei 15b
2018 Antwerpen

T: 03 - 2859615

E: vanaeken.bart@skynet.be

Vanbelleghem J
Sint-Amandsesteenweg 76
2880 Bornem

T: 03 - 8897131
F: 03 - 8891743

E: jerry.vanbelleghem@advobo.be

Vander Velpen Jos
Atletenstraat 31
2020 Antwerpen

T: 03 - 2371226
M: 0476 - 604044
F: 03 - 2376162

E: jos.vandervelpen@telenet.be

Vanderzande Karin
Elisabethlaan 1
2600 Berchem

T: 03 - 2812731
F: 03 - 2812732

E: karin.vanderzande@skynet.be

Vanermen Julie
Uitbreidingstraat 80
2600 Berchem

T: 03 - 2807507

E: julie.vanermen@fazzi.be

Vanhaute Patrick
Wilsonstraat 33
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 636002
M: 0475 - 796308
F: 015 - 636020

E: pv@advanhaute.be

Vanheusden Hans
Veldstraat 65
2450 Meerhout

T: 014 - 220750

E: vanheusden.hans@belgacom.net

Vanhoucke Guy
Anselmostraat 2
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387799
F: 03 - 2380678

E: guy.vanhoucke@vanhoucke-verkest.be

Vanosselaer Robert
Veemarkt 37-2
2800 Mechelen

T: 015 - 209111

E: vanosselaer@eurolex.be

Vanstreels Mich
Joe Englishstraat 61
2140 Borgerhout

T: 03 - 2365111
F: 03 - 2366811

E: mich.vanstreels@telenet.be

Verbeeck Ivan
Britselei 47-49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372980

E: adv.ivanverbeeck@telenet.be

Verbist Eric Advocatenkantoor
Mechelsesteenweg 20b
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 245757
F: 015 - 245758

E: advocaat.verbist@telenet.be

Verbist Stijn
Graaf van Hoornestraat 34
2000 Antwerpen

T: 03 - 2881156
F: 03 - 2881187

E: info@verbist-law.be

Vercraeye Joris A
Jozef De Bomstraat 4
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590090
F: 03 - 2590099

E: joris@vercraeye.be

Vercruyssen Kristien
Marktplein 22
2110 Wijnegem

T: 03 - 3555030
F: 03 - 3555049

E: secretariaat@joris-advocaten.be

Verdoodt Ruben
De Burburestraat 6-8
2000 Antwerpen

T: 03 - 2609860
F: 03 - 2609861

E: ruben.verdoodt@schoups.be

Vereecken Stephane
Schuttersvest 22
2800 Mechelen

T: 015 - 432570

E: vereecken@charlier-partners.be

Verhaegen Bieke
Lierseweg 102
2200 Herentals

T: 014 - 215686
F: 014 - 215918

E: advocatenverhaegen@telenet.be

Verhaegen Kristin
Desguinlei 6
2018 Antwerpen

T: 03 - 2420625

E: k.verhaegen@skynet.be

Verherstraeten Nathalie
Veerleseweg 6d
2440 Geel

T: 014 - 770163
F: 03 - 3036388

E: nathalie@je-advocaat.be

Verhoeven Greta
Van Eycklei 5
2018 Antwerpen

T: 03 - 2311367
F: 03 - 2337902

E: gretaverhoeven@skynet.be

Verhulst Hans
Canadadreef 49
2270 Herenthout

T: 014 - 235363
F: 014 - 231658

E: h.verhulst@ortuz.com

Verjauw Liliane
Frankrijklei 49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2339053
M: 0475 - 752759
F: 03 - 2273538

E: liliane.verjauw@skynet.be

Vermeulen Walter
Amerikalei 22
2000 Antwerpen

T: 03 - 2591996
F: 03 - 2485436

E: walter@bruneel-vermeulen.be

Verstreken Herbert
Amerikalei 50
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372402
F: 03 - 2169253

E: verstreken.advocaten@skynet.be

Verstrepen Kati
Rotterdamstraat 53
2060 Antwerpen

T: 03 - 2321960

E: kati.verstrepen7@yucon.be

Vervaeke & Co CVBA
Baron Dhanislaan 20 bus 3
2000 Antwerpen

T: 03 - 3693680
F: 03 - 3693681

E: secretariaat@vervaeke-advocaten.be

Volders Diane
De Merodelei 189
2300 Turnhout

T: 014 - 423480
F: 014 - 652990

E: diane.volders@skynet.be

Vosters Bart
Wampenberg 63a
2370 Arendonk

T: 014 - 671837
F: 014 - 671913

E: bv.law@village.uunet.be

Vranckx Valerie
Mechelsesteenweg 210a
2018 Antwerpen

T: 03 - 2372100
F: 03 - 2376017

E: v.vranckx@vangoethem-law.be

Wagner Stephan
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2268080
F: 03 - 2268081

E: wagner@wcdtlaw.be

Wauman Marc
Berkenlaan 45
2610 Wilrijk

T: 03 - 2870666
F: 03 - 2870667

E: marc.wauman@duboislaw.be

Wellens Ann
Amerikalei 191
2000 Antwerpen

T: 03 - 2388788
M: 0475 - 606564
F: 03 - 2389293

E: info@dilaw.be

Wendrickx Martine
Antwerpsesteenweg 16-18
2800 Mechelen

T: 015 - 404940

E: mwendrickx@skynet.be

Wielockx I
Wouwerstraat 1
2300 Turnhout

T: 014 - 418182

E: info@wouwerlawyers.be

Wilmots Rik
Gemeentestraat 4
2300 Turnhout

T: 014 - 422663
F: 014 - 421788

E: adv.pwc@glo.be

Witpas Ken
Bleekstraat 11
2800 Mechelen

T: 015 - 207130
F: 015 - 217952

E: ken.witpas@advocaten.be

Wouters Caroline
De Merodelei 112
2300 Turnhout

T: 014 - 437718
F: 014 - 424059

E: c.wouters@schuermans-law.be

Wouters Katharina
Gelmelenstraat 81
2900 Schoten

T: 03 - 6583743
M: 0477 - 335901
F: 03 - 6460160

E: kathy.wouters@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?