Advocaten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


Meireleire Thomas
Turnhoutsebaan 72
2460 Kasterlee

T: 014 - 881400

E: adv.meireleire@skynet.be

Meireleire Thomas
Steenbakkerslaan 34
2300 Turnhout

T: 014 - 881400
F: 014 - 882700

E: adv.meireleire@skynet.be

Merrie Marc
Waaiberg 6b
2460 Kasterlee

T: 014 - 850312
F: 03 - 2756907

E: marcmerrie@hotmail.com

Mertens Ilse
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: ilse.mertens@evclaw.com

Mertens Jan Lodewijk
Alice Nahonlei 74
2900 Schoten

T: 03 - 6581914
F: 03 - 6585505

E: advocaat@janmertens.be

Michielsen Johan
Markt 7
2460 Kasterlee

T: 014 - 850770
F: 014 - 850291

E: aerden.michielsen@pandora.be

Michielsens Inge
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: ingemichielsens@advocaat.be

Moens Johan
Britselei 7
2000 Antwerpen

M: 0477 - 375858

E: johanmoens@skynet.be

Moerman Peter
SchaliŽnhoevedreef 20e
2800 Mechelen

T: 015 - 552945
F: 015 - 554291

E: peter.moerman@advocatenkantoor-mattijs.be

Mollekens Kurt
Haverwerf 19
2800 Mechelen

T: 015 - 209880
F: 015 - 219046

E: info@kurt-mollekens-law.be

Mols Freddy
Lierseweg 238
2200 Herentals

T: 014 - 211421

E: f.mols@mols-law.be

Mul K
Vlaamsekunstlaan 3
2020 Antwerpen

T: 03 - 2373426
F: 03 - 2370744

E: info@drmul.com

Naeyaert Axel
Lange Lozanastraat 2
2018 Antwerpen

T: 03 - 2374737
F: 03 - 2164787

E: axel.naeyaert@antlaw.com

Nauwelaerts Wim
Mechelsesteenweg 328
2820 Bonheiden

T: 015 - 554967

E: wnauwelaerts@hhlaw.com

Neut Vanessa
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387850
F: 03 - 2379819

E: bdmta@elegis.be

Nietvelt Jef
Rijnkaai 93
2000 Antwerpen

T: 03 - 8206840
F: 03 - 8206848

E: info@nietvelt.be

Noels D
Mechelsesteenweg 196
2018 Antwerpen

T: 03 - 2571771

E: dirk.noels@kegels-co.be

Notelteirs An
Djepstraat 8
2440 Geel

T: 014 - 589971
F: 014 - 588545

E: an.notelteirs@bbhn.be

Nuyts Magda
Sint-Martinusstraat 38
2470 Retie

T: 014 - 673032
F: 014 - 673029

E: adv.nuyts@skynet.be

Orde van advocaten Antwerpen
BolŪvarplaats 20-15
2000 Antwerpen

T: 03 - 2607250
F: 03 - 2607271

E: info@balieantwerpen.be

Patroons Kris
Mechelsesteenweg 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2138471
F: 03 - 2340736

E: kris.patroons@palacodes.be

Pauwels Eva
Belegstraat 27
2018 Antwerpen

T: 03 - 2937101
F: 03 - 2938412

E: info@advocaatevapauwels.be

Peeraer Jan
Wouter Haecklaan 2
2100 Deurne

T: 03 - 3662019
F: 03 - 3665820

E: jan.peeraer@janpeeraer.be

Peeters Alois
Vogelenzangstraat 31
2920 Kalmthout

T: 03 - 6667371
F: 03 - 6664072

E: advocaat.peeters@pandora.be

Peeters Christel
Kunstlei 8
2900 Schoten

T: 03 - 2271466
F: 03 - 6588699

E: chr.peeters@pandora.be

Peeters Elke
Boslaan 1a
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 2974477
F: 03 - 2974466

E: elke.peeters.adv@advalvas.be

Peeters Gunther
Aarschotsesteenweg 7
2230 Herselt

T: 014 - 538383
F: 014 - 540614

E: peetersgunther@hotmail.com

Peeters Karel
Lichtelei 12
2221 Booischot

T: 015 - 224196
F: 015 - 224644

E: advocaten@pkp.be

Peeters Karel
Veemarkt 80
2800 Mechelen

T: 015 - 435181
F: 015 - 435182

E: advocaten@pkp.be

Peeters Lieve
Van Benedenlaan 15
2800 Mechelen

T: 015 - 431810
F: 015 - 431857

E: lpeeters.advocaat@pandora.be

Peeters Marc
Sint-Jansplein 53
2060 Antwerpen

M: 0475 - 234972

E: marc.peeters.adv@busmail.net

Peetroons Hilde
Sint-Hubertusstraat 69
2600 Berchem

T: 03 - 2300861
F: 03 - 2817825

E: hildepeetroons@skynet.be

Peiffer Annemie
Gijzelaarsstraat 78
2000 Antwerpen

T: 03 - 6122200
F: 03 - 6122209

E: annemie.peiffer@stappers-law.be

Peter Janssens Advocaat
Kleine Markweg 49
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3453351
M: 0478 - 203501
F: 03 - 3453352

E: info@peterjanssens.com

Peterfreund DaniŽl
Amerikalei 15
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484244
F: 03 - 2488398

E: daniel.peterfreund@peterfreundlaw.com

Pierlet Carmen
Lange Dreef 18
2820 Rijmenam

T: 015 - 504147
F: 015 - 528267

E: carmen.pierlet@quicklaw.be

Pittoors Ken
Mallekotstraat 65
2500 Lier

T: 03 - 4919869
F: 03 - 4918354

E: info@advoreal.be

Poisson Lucie
Boshovestraat 73
2100 Deurne

T: 03 - 3263605

E: poisson@nomos.be

Pressman-Suerickx
Ruytenburgstraat 41
2600 Berchem

T: 03 - 2307769
F: 03 - 2301253

E: pressman@pressuerlaw.be

Raeymaekers Stijn
Bouwelse Steenweg 80
2270 Herenthout

T: 014 - 510212
F: 014 - 510210

E: raeymaekers@rvvadvocaten.be

Roels Yves Advocatenkantoor
Buisstraat 130e
2890 Sint-Amands

T: 052 - 332883
F: 052 - 330771

E: yves.roels@advobo.be

Rombaut Raf
Pacificatiestraat 95
2000 Antwerpen

T: 03 - 2600930
F: 03 - 2600931

E: r.rombaut@vangenechten-law.be

Rommens Karina
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: karinarommens@advocaat.be

Roodhooft Jan
Nieuwstraat 31
2200 Herentals

T: 014 - 494540
F: 014 - 494541

E: info@ra-advocaten.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?