Advocaten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


Hermans P-De Pooter R
Elisabethlaan 1
2600 Berchem

T: 03 - 2390943
F: 03 - 2184475

E: reinilde.de.pooter@skynet.be

Hermans Tom
Amerikalei 122-14
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030

E: tom.hermans@desdalex.be

Heylen Steven
Langstraat 128b
2270 Herenthout

T: 014 - 511952
F: 014 - 500764

E: info@heylendieltjens.be

Hoet Advocatenkantoor
Graatakker 103
2300 Turnhout

T: 014 - 411722
F: 014 - 413347

E: hans.hoet@scarlet.be

Huber Willy
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590959

E: w.huber@htc-advocaten.be

Huyskens Jan
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012260
F: 03 - 2012261

E: janhuyskens@stooplaw.be

Jacqmain Laurence
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111

E: laurence.jacqmain@astrealaw.be

Jamar M
Stationsstraat 15
2440 Geel

T: 014 - 584425

E: mady.jamar@pandora.be

Jan Van Kerckhoven
Tolstraat 24
2000 Antwerpen

T: 03 - 2162524
F: 03 - 2164139

E: togamail@advant.be

Janssen Rogier
Nieuwstraat 27
2830 Willebroek

T: 03 - 8664035
F: 03 - 8664038

E: advocaat.rogier.janssen@skynet.be

Janssens Kris
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: krisjanssens@advocaat.be

Janssens Luk
Jan van Renesselaan 10
2390 Oostmalle

T: 03 - 4112379
F: 03 - 4112379

E: luk-janssens@skynet.be

Janssens Roel
Bredabaan 490
2930 Brasschaat

T: 03 - 6514555

E: roeljanssens@yahoo.com

Jochems Jela
Vlaamsekaai 76
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326888

E: jela.jochems@skynet.be

Joris M
Maurits Sabbestraat 24
2800 Mechelen

T: 015 - 349749
F: 015 - 349759

E: m.joris@telenet.be

Joris, Vercruyssen & Joris CVBA
Marktplein 22
2110 Wijnegem

T: 03 - 3555030
F: 03 - 3555049

E: secretariaat@joris-advocaten.be

Kamers Katrijn
Kapelsesteenweg 195
2180 Ekeren

T: 03 - 6403100

E: info@gonthier-dhaenens.be

Kemps Johan
Leuvensesteenweg 574
2812 Muizen

T: 015 - 436474
F: 015 - 434153

E: kemps.advocaten@skynet.be

Kerremans D
Wijnegemsteenweg 83-85
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 8873405

E: danni.kerremans@skynet.be

Kools L
Van Benedenlaan 15
2800 Mechelen

T: 015 - 431810
F: 015 - 431857

E: lkools.advocaat@pandora.be

L'Allemand T BVBA
Britselei 47-49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372980

E: thierry.lallemand@rymenans-law.be

Laeveren-Duerinck Advocatenkantoor
Palmbosstraat 18a
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 253503
M: 0473 - 443822
F: 015 - 762311

E: info@laeveren-duerinck.be

Lambrechts Geert
Tolstraat 16
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372874
F: 03 - 2161035

E: glambrechts1@pandora.be

Lammar Thierry
Schuttersvest 4-8
2800 Mechelen

T: 015 - 440660
F: 015 - 421076

E: info@iniureconstans.be

Lange Gerda
Camille Huysmanslaan 67
2020 Antwerpen

T: 03 - 2162055
F: 03 - 2895486

E: gerda.lange@advocaat.be

Laugs Guy
Mechelsesteenweg 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2138472
F: 03 - 2340736

E: guy.laugs@palacodes.be

Laureys Tom
Duboisstraat 48
2060 Antwerpen

T: 03 - 2928860
F: 03 - 2928879

E: tom.laureys@hoplandendelei.be

Lauwers Dirk
Kasteelstraat 23
2570 Duffel

T: 015 - 312964
F: 015 - 313943

E: d.lauwers@advo.nu

Lauwers Magda
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: magda.lauwers@evclaw.com

Lecoutre Filip
Graanmarkt 2
2000 Antwerpen

T: 03 - 2036382
F: 03 - 2036234

E: filip.lecoutre@linklaters.com

Lefeber Vicky
Lange Leemstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2135143
F: 03 - 2319840

E: vickylefeber@hotmail.com

Lens & Maes Advocatenkantoor
Mechelsesteenweg 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2337979
F: 03 - 2333999

E: lens.maes@telenet.be

Leysen Ans
Lierseweg 238
2200 Herentals

T: 014 - 211421
F: 014 - 213272

E: ans.leysen@delatwuyts.be

Libaers P BVBA
Leuvenstraat 159
2000 Antwerpen

T: 03 - 2130850
F: 03 - 2130852

E: business@libaers-berquin.be

Loyens Jan
Cogels Osylei 17
2600 Berchem

T: 03 - 6633863
F: 03 - 6633920

E: jan@lvv-law.be

Luyten Achiel
Waterstraat 45
2440 Geel

T: 014 - 580564
F: 014 - 591345

E: aluyten@provant.be

Luyten Kris
Lange Nieuwstraat 47
2000 Antwerpen

T: 03 - 2067878
F: 03 - 2261771

E: kris.luyten@hbsv-law.be

Maes Erik
Lange Gasthuisstraat 27
2000 Antwerpen

T: 03 - 2867660
F: 03 - 2867661

E: erikmaes@vandoosselaere.com

Malfliet Walter
Amerikalei 17
2000 Antwerpen

T: 03 - 2320080
M: 0498 - 160036
F: 03 - 2336357

E: advocaat.malfliet@telenet.be

Mancel Patrick
Schuttersvest 8
2800 Mechelen

T: 015 - 416201
F: 015 - 421076

E: julien.vercammen@iniureconstans.be

Marinus Guido
Pieter Reypenslei 25
2640 Mortsel

T: 03 - 4406880
F: 03 - 4407094

E: guido.marinus@marinus-law.be

Mattijs Joris
Donk 54
2500 Lier

T: 03 - 4884666
F: 03 - 4884379

E: joris.mattijs@advocatenkantoor-mattijs.be

Mbog Dominique
Karel Rogierstraat 3
2000 Antwerpen

T: 03 - 2609880

E: dbog003@hotmail.com

Meeusen August
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2318342
F: 03 - 2337044

E: meeusenlaw@scarlet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?