Advocaten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


Desmedt Filip
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111
F: 03 - 2871112

E: filip.desmedt@astrealaw.be

Desmet Raf
Vinkenstraat 50
2530 Boechout

T: 03 - 4545217
F: 03 - 4542374

E: raf.desmet.advocaat@pandora.be

Dielen Dirk
Anselmostraat 4
2018 Antwerpen

T: 03 - 2485628
F: 03 - 2485725

E: info@dielen-law.be

Dieltjens Ilse
Kerkstraat 11
2640 Mortsel

T: 03 - 4403457
F: 03 - 4497621

E: ilsedieltjens@skynet.be

Dierckx Caroline
Lange Pastoorstraat 29
2600 Berchem

T: 03 - 2934901

E: caroline_dierckx@hotmail.com

Dierckx Liliane
Veldstraat 81
2547 Lint

T: 03 - 4552499
F: 03 - 4543213

E: liliane.dierckx@skynet.be

Dierckx-Eugene
Verlatstraat 23-25
2000 Antwerpen

T: 03 - 2327709
F: 03 - 2328040

E: secretariaat@dierckx-eugene.be

Dijkmans Irene
Oude Geelsebaan 34
2431 Veerle

T: 014 - 869065
F: 014 - 546622

E: irene.dijkmans@pandora.be

Dockx Luk
Nachtegaalstraat 47
2060 Antwerpen

T: 03 - 2333490
F: 03 - 2262315

E: lukdockx@hotmail.be

Doggen Sylvie
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030
F: 03 - 2160417

E: info@desdalex.be

Doggen Sylvie
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030

E: sylvie.doggen@antwerpen.be

Dombret Dominique BVBA
Kleine Meylstraat 20
2550 Kontich

T: 03 - 2943817
F: 03 - 2947868

E: advo.dombret@telenet.be

Eben-Advocatenkantoor
(Hangar 26) Rijnkaai 93
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326888
F: 03 - 8206848

E: eben@telenet.be

Eben-Advocatenkantoor
Vlaamsekaai 76
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326888
M: 0475 - 786770
F: 03 - 2326943

E: eben@telenet.be

elegis - Huybrechts Engels Craen
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441560
F: 03 - 2379899

E: hec@elegis.be

Empereur Els
Uitbreidingstraat 2
2600 Berchem

T: 03 - 2872845
F: 03 - 2304221

E: els.empereur@dlapiper.com

Engelen Bart
Antwerpsesteenweg 16-18
2800 Mechelen

T: 015 - 404940
F: 015 - 276276

E: bart.engelen@gdena-advocaten.be

Engelen Liesbeth
Schuttersvest 22
2800 Mechelen

T: 015 - 432570

E: engelen@charlier-partners.be

EVC Advocaten BVBA
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: advocaten@evclaw.com

Everaerts Jan
Jan Van Rijswijcklaan 232
2020 Antwerpen

T: 03 - 2590060
F: 03 - 2590069

E: jan.everaerts@marcon-rubens.com

Faes Kurt
Alfred Coolsstraat 2-4
2020 Antwerpen

T: 03 - 2012760
M: 0475 - 802410
F: 03 - 2012765

E: kurt.faes@vdvc.be

Flamey Peter
Jan Van Rijswijcklaan 16
2018 Antwerpen

T: 03 - 2573316
F: 03 - 2373851

E: info@flamey-advocaten.be

Fransen Advocaten CVBA
Everdijstraat 43
2000 Antwerpen

T: 03 - 2034500
F: 03 - 2034501

E: firstnamesurname@fransenadvocaten.com

Fransen Jan
Amerikalei 220
2000 Antwerpen

T: 03 - 2935813
F: 03 - 2945193

E: jan_fransen@pandora.be

Fransen Vincent
Everdijstraat 43
2000 Antwerpen

T: 03 - 2034500
F: 03 - 2034501

E: vincentfransen@fransenadvocaten.com

Geerts Ellen
Oude Vaartstraat 50
2300 Turnhout

T: 014 - 410620

E: advocaatgeerts@colin-geerts.be

Gevers Erik
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2485599
F: 03 - 2484973

E: erik.gevers@antaxius.be

Gevers Jurgen
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2485599
F: 03 - 2484973

E: advocaat@antaxius.be

Goemans Filip
Oudaan 22-24
2000 Antwerpen

T: 03 - 2132648
M: 0475 - 263606
F: 03 - 2310823

E: info@goemans-law.be

Goemans P NV
Sleutelstraat 25-27
2550 Kontich

T: 03 - 2321851
F: 03 - 8447101

E: goemans.mirdikjan@skynet.be

Goormans Lobke
Stockmansstraat 3
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371620
F: 03 - 2385535

E: lgoormans@yahoo.com

Goossens Ilse
Aarschotsesteenweg 7
2230 Herselt

T: 014 - 538383
F: 014 - 540614

E: info@jaslaw.be

Goossens Marc
Lodewijk Van Sullstraat 39
2600 Berchem

T: 03 - 2396330
F: 03 - 2396330

E: goossensmarc@skynet.be

Goris Isabel
Lange Gasthuisstraat 27
2000 Antwerpen

T: 03 - 2867660
F: 03 - 2867661

E: isabelgoris@vandoosselaere.com

Govaerts Marcel
Molenstraat 75
2018 Antwerpen

T: 03 - 2388730
F: 03 - 2389982

E: marcel.govaerts@telenet.be

Greeve Erik
Cogels Osylei 16
2600 Berchem

T: 03 - 2888474

E: greeve-van.goethem@pandora.be

Gunzburg Cornette Advocaten
Franklin Rooseveltplaats 12
2060 Antwerpen

T: 03 - 2341316
F: 03 - 2341317

E: info@ggw.be

Hellemans Line
Justitiestraat 31
2018 Antwerpen

T: 03 - 2482449
F: 03 - 2163962

E: line.hellemans@advocaat.com

Helsen Jacques
Jakob Smitslaan 39
2400 Mol

T: 014 - 707582
F: 014 - 707628

E: kantoor@adv-helsen.be

Helsen Jan
Pieter Reypenslei 25
2640 Mortsel

T: 03 - 2485299
F: 081 - 524063

E: janhelsen@pandora.be

Hendrickx Marc
Leegheid 14
2800 Mechelen

T: 015 - 219230
F: 015 - 272201

E: hendrickx.marc@skynet.be

Henriksen Peter
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441560
F: 03 - 2384140

E: p.henriksen@elegis.be

Herbosch Dominique BVBA
Blijde Inkomst 4
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 3666391
F: 03 - 3666791

E: dominique@herbosch.com

Herbots Imke
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: imke.herbots@evclaw.com

Hermans Ilse
Wandelweg 16
2400 Mol

T: 014 - 323200
F: 014 - 323600

E: ilse.hermans@advocatenmol.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?