Advocaten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


Busschaert Peter
Markt 50
2400 Mol

T: 014 - 322776
F: 014 - 322777

E: peter.busschaert@skynet.be

Bvof Van Huffelen & Co
Heidedreef 67
2970 Schilde

T: 03 - 3543070
F: 03 - 3552363

E: secr@van-huffelen.be

Byl Karel
Toemaathoek 22
2400 Mol

T: 014 - 317053
F: 014 - 423447

E: vanroby.adv@pandora.be

Callens Hugo
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387850
F: 03 - 2379899

E: h.callens@elegis.be

Carl Slabbaert
Louizastraat 39
2000 Antwerpen

T: 03 - 2375937
M: 0495 - 545054

E: slabbaert@skynet.be

Carlier Griet
Kattenberg 9
2480 Dessel

T: 014 - 373078
F: 014 - 375192

E: griet.carlier@skynet.be

Cauwenberghs Sofie
Diestseweg 155
2440 Geel

T: 014 - 585518
F: 014 - 585509

E: info@devosvde-law.be

Chabot Dirk
Rotterdamstraat 53
2060 Antwerpen

T: 03 - 2321960
F: 03 - 2326097

E: dirk.chabot@belgacom.net

Challouk Yassine
Emiel Banningstraat 6
2000 Antwerpen

T: 03 - 2591095
F: 03 - 2591099

E: adv.yassine.chalouk@atlasadvocaten.be

Claes Tom
Schermersstraat 30
2000 Antwerpen

T: 03 - 2034313
F: 03 - 2034318

E: t.claes@lange-law.be

Content Fran
Peter Benoitstraat 32
2018 Antwerpen

T: 03 - 2385764

E: fran_content@hotmail.com

Cools Paul
Tavernierkaai 2
2000 Antwerpen

T: 03 - 4008989
F: 03 - 4008988

E: info@law-online.be

Cop Robert
Leopoldplaats 10
2000 Antwerpen

T: 03 - 2312444
F: 03 - 2317824

E: robert.cop@pandora.be

Corstjens & Dillen
Gasthuisstraat 31a
2440 Geel

T: 014 - 592218
F: 014 - 592217

E: info@corstjensdillen.be

Courtin Annick
Zandstraat 130
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

M: 0497 - 820775

E: annick.courtin@telenet.be

Coveliers Roel
Edelinckstraat 17
2018 Antwerpen

T: 03 - 2263670

E: roel@coveliers.be

D'Hooghe Eline
Bordeauxstraat 14
2000 Antwerpen

T: 03 - 6095414

E: elinedhooghe@hotmail.com

Dauginet
Napelsstraat 32-34
2000 Antwerpen

T: 03 - 2325131
F: 03 - 2327384

E: advocaten@dauginet.be

De Beule Advocaten
Hoogboomsteenweg 102b
2930 Brasschaat

T: 03 - 6531005

E: info@a-law.eu

De Bie Claudine
Kanonniersweg 21b
2820 Bonheiden

T: 015 - 202846
F: 015 - 291492

E: claudine.debie@skynet.be

De Block Christine
Van Eycklei 20
2018 Antwerpen

T: 03 - 2934881
F: 03 - 2934881

E: info@mgcdb.be

De Cock Peter
Kapelsesteenweg 48
2930 Brasschaat

T: 03 - 6469225
F: 03 - 6464533

E: adv-ra.peterdecock@skynet.be

De Geest F
Fruithoflaan 34
2600 Berchem

T: 03 - 2302167
F: 03 - 2816275

E: frederike.degeest@euphonynet.be

De Groof David
Elektriciteitstraat 35-4
2800 Mechelen

T: 015 - 200568
F: 015 - 203743

E: info@advocaatdegroof.be

De Groote Virginie
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2318342
F: 03 - 2337044

E: virginie.degroote@scarlet.be

De Keersmaecker Jules
Hekkestraat 18
2890 Sint-Amands

T: 052 - 342234
F: 052 - 341484

E: adv.jdk@belgavoka.be

De Laet Alain
Duboisstraat 48
2060 Antwerpen

T: 03 - 2928860
F: 03 - 2928879

E: adl@litem.be

De Pauw Lucas
Elisabethlaan 53
2600 Berchem

T: 03 - 2395205
F: 03 - 2390915

E: lucas.depauw@adlom.be

De Pretre Luc
Paleisstraat 47
2018 Antwerpen

T: 03 - 2184139
F: 03 - 2185494

E: depreterelaw@skynet.be

De Ridder Dirk
Prins Boudewijnlaan 241
2650 Edegem

T: 03 - 4408680
F: 03 - 4404687

E: advocaten@auxilius.be

De Roeck & Partners Advocatenkantoor
Jan Van Rijswijcklaan 6
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387117
F: 03 - 2163021

E: de.roeck@advocaat.be

De Somer Luc
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: lucdesomer@advocaat.be

De Wael Niki
SchaliŽnhoevedreef 20e
2800 Mechelen

T: 015 - 552945
F: 015 - 554291

E: niki.de.wael@advocatenkantoor-mattijs.be

De Wit Sophie
Kleistraat 129
2630 Aartselaar

M: 0474 - 373121

E: sophie.dewit@skynet.be

Deckers & Partners
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: denp@advocaat.be

Declerck H
Kasteelplein 6
2300 Turnhout

T: 014 - 639180
F: 014 - 639181

E: herwig.declerck@e-advocaten.be

Dehaen Frank
Pieter Reypenslei 73
2640 Mortsel

T: 03 - 2953319
F: 03 - 2953349

E: frank.dehaen@telenet.be

Dekeersmaeker Tom
Bordeauxstraat 14
2000 Antwerpen

T: 03 - 6095414

E: t.dekeersmaeker@denv-advocaten.be

Deleus Stefaan
Schuttersvest 22
2800 Mechelen

T: 015 - 432570

E: deleus@charlier-partners.be

Derwael Peter
Quinten Matsijslei 34
2018 Antwerpen

T: 03 - 2139784
F: 03 - 2139785

E: pderwael@advgm.com

Desair Els
Ankerrui 26
2000 Antwerpen

T: 03 - 2014971

E: els.desair@vdvc.be

Desdalex
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030
F: 03 - 2160417

E: info@desdalex.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?