Advocaten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


Advocaat Schuerman Ronny
Langestraat 14
2930 Brasschaat

T: 03 - 2977751
F: 03 - 6521110

E: ronny.schuerman@skynet.be

Advocaten Myriam Van Honste & Gaby Van Bussel
Bredabaan 331
2930 Brasschaat

T: 03 - 6532833
F: 03 - 6532834

E: gaby@vanhonstevanbussel.be

Advocatenkantoor Beels Diederik
Stefaniestraat 52
2018 Antwerpen

T: 03 - 2372651
F: 03 - 2375275

E: gaja@skynet.be

Advocatenkantoor Dom & Partners
Waversesteenweg 81
2580 Putte

T: 015 - 237310
F: 015 - 237311

E: info@dom-partners.be

Advocatenkantoor Guy Van Dyck BVBA
Brechtsesteenweg 22
2390 Westmalle

T: 03 - 3123823
F: 03 - 3117342

E: advocaat.guy.van.dyck@skynet.be

Advocatenkantoor Heylen & Dieltjens BVBA
Langstraat 128b
2270 Herenthout

T: 014 - 511952
F: 014 - 500764

E: info@heylendieltjens.be

Advocatenkantoor Kemps & Vanstraelen
Leuvensesteenweg 574
2812 Muizen

T: 015 - 436474
M: 0477 - 472467
F: 015 - 434153

E: kemps.advocaten@kemps-law.be

Advocatenkantoor Marc Michel BVBA
Bredabaan 161
2930 Brasschaat

T: 03 - 6530027
F: 03 - 6512960

E: advocaten@michel-law.be

Advocatenkantoor Mattijs
Donk 54
2500 Lier

T: 03 - 4884666
F: 03 - 4884379

E: info@advocatenkantoor-mattijs.be

Advocatenkantoor Nancy Boeckx
Driehoekstraat 14
2240 Zandhoven

T: 03 - 4845155

E: nancy.boeckx@pandora.be

Advocatenkantoor Vaes
Platanenlaan 44
2610 Wilrijk

T: 03 - 2812626
F: 03 - 8250291

E: olivier.vaes@skynet.be

Advocatenkantoor Van den Heuvel-Du Mongh
Frankrijklei 117
2000 Antwerpen

T: 03 - 2330220
F: 03 - 2261006

E: secretariaat@vandenheuvel-dumongh.be

Advocatenkantoor Van der Stichelen-Van Rompuy
Ringlaan 100
2610 Wilrijk

T: 03 - 4403824
F: 03 - 4402391

E: jan.vanrompuy@skynet.be

Advokatenkantoor Anthonis Joost BVBA
Lierseweg 3
2200 Herentals

T: 014 - 231061
M: 0477 - 227330
F: 014 - 231060

E: joost.anthonis@telenet.be

Aerts Lydie
Karel Soetelaan 100
2150 Borsbeek

T: 03 - 3143944

E: lydie.aerts@skynet.be

Alboort Eva
Roderveldlaan 3
2600 Berchem

T: 03 - 2871111
F: 052 - 250116

E: eva.alboort@astrealaw.be

Altunbay Volkan
De Burburestraat 6-8
2000 Antwerpen

T: 03 - 2370101
F: 03 - 2370324

E: volkan.altunbay@roosendaal-keyzer.be

Andries Kathleen
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441560
F: 03 - 2384140

E: k.andries@elegis.be

Andriessen Yves
Blancefloerlaan 163
2050 Antwerpen

T: 03 - 2962073
F: 03 - 2964441

E: info@ab-advocaten.be

Anthonis Paul
Broekstraat 4
2220 Hallaar

T: 015 - 240880
F: 015 - 250440

E: paul.anthonis@advalvas.be

Appels Marlies
Bredabaan 808
2170 Merksem

T: 03 - 6451928
F: 03 - 6461949

E: marlies.appels@skynet.be

Arien A
Hemelrijkstraat 120
2400 Mol

T: 014 - 318812

E: anne.arien@skynet.be

Arnauts-Smeets Jacques
Aarschotsesteenweg 7
2230 Herselt

T: 014 - 538383
F: 014 - 540614

E: info@jaslaw.be

Augustyns Roel
Karel Oomsstraat 22
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590628
F: 03 - 2371138

E: raugustyns@yahoo.com

Auxilius Advocaten
Prins Boudewijnlaan 241
2650 Edegem

T: 03 - 4408680
F: 03 - 4404687

E: advocaten@auxilius.be

Backx Benny
Campus Blairon 427
2300 Turnhout

T: 014 - 711187
F: 014 - 711186

E: b.backx@backx-law.be

Baestaens Marc
Leo Kempenaersstraat 100
2223 Schriek

T: 015 - 236220
F: 015 - 730231

E: adv.marc.baestaens@scarlet.be

Baeyens Els
Jan Van Rijswijcklaan 17
2018 Antwerpen

T: 03 - 6696652

E: els.baeyens@leysen.be

Ballet Koenraad
Lange Nieuwstraat 47
2000 Antwerpen

T: 03 - 2067878
F: 03 - 2261771

E: koen.ballet@hbsv-law.be

Behiels Véronique
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030
F: 03 - 2160417

E: info@desdalex.be

Belien Anja
Gestellaar 8
2450 Meerhout

T: 014 - 713929
F: 014 - 713930

E: anja.belien1@pandora.be

Berktas Zeynep
Jozef De Bomstraat 4
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590090
F: 03 - 2590099

E: zeynep@vercraeye.be

Bettens P
Rijnkaai 37
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012200
F: 03 - 2342636

E: paul.bettens@bdvlaw.be

Bi-Na Jeong
Amerikalei 191
2000 Antwerpen

T: 03 - 2388788
M: 0475 - 606564
F: 03 - 2389293

E: info@dilaw.be

Blom Marleen
Onafhankelijkheidslaan 13
2020 Antwerpen

T: 03 - 2572116
M: 0496 - 951034
F: 03 - 2572118

E: blom.marleen@skynet.be

Bogaert Linda
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: lindabogaert@advocaat.be

Borghgraef Katrin
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030
F: 03 - 2160417

E: info@desdalex.be

Borms Christof
De Burburestraat 6-8
2000 Antwerpen

T: 03 - 2370101

E: christof.borms@roosendaal-keyzer.be

Bowman Patrick
Van Eycklei 45
2018 Antwerpen

T: 03 - 2399081
F: 03 - 2399082

E: advocatenkantoor@bowman.be

Brusselaers Annemie
Blancefloerlaan 163
2050 Antwerpen

T: 03 - 2962073

E: miek.brusselaers@ab-advocaten.be

Bruynseraede Quinten
Lange Leemstraat 67
2018 Antwerpen

T: 03 - 2591600

E: qbruynseraede@antwerp-dim.be

Buelens Herman
Desguinlei 68
2018 Antwerpen

T: 03 - 2572046
F: 03 - 2572047

E: herman@corstjensdillen.be

Buggenhout Annick
Justitiestraat 25
2018 Antwerpen

T: 03 - 2573464
F: 03 - 2573465

E: buggenhout.annick@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 28 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?