Advocaten in Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in Antwerpen (regio Antwerpen)



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Samyn Bernhard
Justitiestraat 31
2018 Antwerpen

T: 03 - 2485840

E: bs@advocant.com

Slabbaert Carl BVBA
Louizastraat 39
2000 Antwerpen

T: 03 - 2375937
M: 0495 - 545054
F: 03 - 2572273

E: slabbaert@skynet.be

Smet Wim
Amerikalei 191
2000 Antwerpen

T: 03 - 2388788
M: 0475 - 606564
F: 03 - 2389293

E: info@dilaw.be

Stas Dirk
Bosmanslei 12
2018 Antwerpen

T: 03 - 2167160

E: dirk.stas@mercurius-law.be

Stoop C
Entrepotkaai 9
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326678
F: 03 - 2310822

E: jm@stooplex.be

Stroobants Peter
Tentoonstellingslaan 16
2020 Antwerpen

M: 0476 - 483533

E: vb@stroobantsbuelens.be

Swinnen Jan
Desguinlei 214
2018 Antwerpen

T: 03 - 2811120
F: 03 - 2392640

E: jan.swinnen@lafili-law.be

Terriere Marjan
Amerikalei 31
2000 Antwerpen

T: 03 - 8008950
F: 03 - 2169295

E: marjan.terriere@lawcity.be

Thibaut J
Lange Nieuwstraat 47
2000 Antwerpen

T: 03 - 2067878

E: johan.thibaut@hbsv-law.be

Tijs Reiner
Frankrijklei 93
2000 Antwerpen

M: 0486 - 343055

E: reiner.tijs@skynet.be

Top Leyla
Brederodestraat 146
2018 Antwerpen

T: 03 - 2484123
M: 0496 - 130046
F: 03 - 2481063

E: leyla.top@advocaat.be

Tritsmans Jan
Albertstraat 29
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441120
F: 03 - 2441129

E: advocaten@kantoortritsmans.com

Tritsmans Steven
Albertstraat 29
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441120
F: 03 - 2441129

E: advocaten@tritsmans.com

Tuerlinckx Jan
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590959

E: j.tuerlinckx@htc-advocaten.be

Van Camp Joris
Lange Nieuwstraat 21-23
2000 Antwerpen

T: 03 - 2229000
F: 03 - 2867127

E: vancamp@nomos.be

Van Camp Kristof
Justitiestraat 25
2018 Antwerpen

T: 03 - 2573464

E: kristof.vancamp@nomos.be

Van Clemen Ingrid
Alfred Coolsstraat 2-4
2020 Antwerpen

T: 03 - 2012760
F: 03 - 2012765

E: ingrid.vanclemen@vdvc.be

Van der Mast J
Jan Van Rijswijcklaan 17
2018 Antwerpen

T: 03 - 6696652
F: 03 - 6699155

E: jan.vandermast@leysen.be

Van der Schueren Chris
Lange Nieuwstraat 47
2000 Antwerpen

T: 03 - 2067878
F: 03 - 2261771

E: hbsv@hbsv-law.be

Van Der Steichel Guy
Amerikalei 15
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484244
M: 0475 - 260604
F: 03 - 2488398

E: lawfirm.vds@scarlet.be

Van Geet Katelijne
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012260
F: 03 - 2012261

E: katelijnevangeet@stooplaw.be

Van Hoogenbemt Herman
Meir 24
2000 Antwerpen

T: 03 - 2206400
F: 03 - 2206419

E: herman.vanhoogenbemt@tvh-law.be

Van Hoogenbemt Tim
Mechelsesteenweg 210a
2018 Antwerpen

T: 03 - 2372100

E: tvanhoogenbemt.advocaat@pandora.be

Van Isterdael Ilse
De Damhouderestraat 13
2018 Antwerpen

T: 03 - 2401041

E: ilse.van.isterdael@skynet.be

Van Laer Jorgen
Broederminstraat 9
2018 Antwerpen

T: 03 - 2167070

E: jorgen_van_laer@hotmail.com

van Lier Frank
Albertstraat 29
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441120
F: 03 - 2441129

E: frank.van.lier@skynet.be

Van Praet & Van Praet Advocaten
Verviersstraat 2a
2000 Antwerpen

T: 03 - 2899196
M: 0495 - 211108
F: 03 - 2896293

E: info@vanpraetenvanpraet.be

Van Raemdonck Joris
Emiel Banningstraat 21-23
2000 Antwerpen

T: 03 - 2386714

E: joris.vr@skynet.be

Van Roy Bob
Vinkenstraat 27
2018 Antwerpen

T: 03 - 2386236
F: 03 - 2162228

E: bob.vanroy@skynet.be

Van Vliet C
Justitiestraat 31
2018 Antwerpen

T: 03 - 2034313
F: 03 - 2034318

E: c.vanvliet@lange-law.be

Vanaeken Bart
BelgiŽlei 15b
2018 Antwerpen

T: 03 - 2859615

E: vanaeken.bart@skynet.be

Vander Velpen Jos
Atletenstraat 31
2020 Antwerpen

T: 03 - 2371226
M: 0476 - 604044
F: 03 - 2376162

E: jos.vandervelpen@telenet.be

Vanhoucke Guy
Anselmostraat 2
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387799
F: 03 - 2380678

E: guy.vanhoucke@vanhoucke-verkest.be

Verbeeck Ivan
Britselei 47-49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372980

E: adv.ivanverbeeck@telenet.be

Verbist Stijn
Graaf van Hoornestraat 34
2000 Antwerpen

T: 03 - 2881156
F: 03 - 2881187

E: info@verbist-law.be

Vercraeye Joris A
Jozef De Bomstraat 4
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590090
F: 03 - 2590099

E: joris@vercraeye.be

Verdoodt Ruben
De Burburestraat 6-8
2000 Antwerpen

T: 03 - 2609860
F: 03 - 2609861

E: ruben.verdoodt@schoups.be

Verhaegen Kristin
Desguinlei 6
2018 Antwerpen

T: 03 - 2420625

E: k.verhaegen@skynet.be

Verhoeven Greta
Van Eycklei 5
2018 Antwerpen

T: 03 - 2311367
F: 03 - 2337902

E: gretaverhoeven@skynet.be

Verjauw Liliane
Frankrijklei 49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2339053
M: 0475 - 752759
F: 03 - 2273538

E: liliane.verjauw@skynet.be

Vermeulen Walter
Amerikalei 22
2000 Antwerpen

T: 03 - 2591996
F: 03 - 2485436

E: walter@bruneel-vermeulen.be

Verstreken Herbert
Amerikalei 50
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372402
F: 03 - 2169253

E: verstreken.advocaten@skynet.be

Verstrepen Kati
Rotterdamstraat 53
2060 Antwerpen

T: 03 - 2321960

E: kati.verstrepen7@yucon.be

Vervaeke & Co CVBA
Baron Dhanislaan 20 bus 3
2000 Antwerpen

T: 03 - 3693680
F: 03 - 3693681

E: secretariaat@vervaeke-advocaten.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?