Advocaten in Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in Antwerpen (regio Antwerpen)



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Goormans Lobke
Stockmansstraat 3
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371620
F: 03 - 2385535

E: lgoormans@yahoo.com

Goris Isabel
Lange Gasthuisstraat 27
2000 Antwerpen

T: 03 - 2867660
F: 03 - 2867661

E: isabelgoris@vandoosselaere.com

Govaerts Marcel
Molenstraat 75
2018 Antwerpen

T: 03 - 2388730
F: 03 - 2389982

E: marcel.govaerts@telenet.be

Gunzburg Cornette Advocaten
Franklin Rooseveltplaats 12
2060 Antwerpen

T: 03 - 2341316
F: 03 - 2341317

E: info@ggw.be

Hellemans Line
Justitiestraat 31
2018 Antwerpen

T: 03 - 2482449
F: 03 - 2163962

E: line.hellemans@advocaat.com

Henriksen Peter
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441560
F: 03 - 2384140

E: p.henriksen@elegis.be

Herbots Imke
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: imke.herbots@evclaw.com

Hermans Tom
Amerikalei 122-14
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030

E: tom.hermans@desdalex.be

Huber Willy
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2590959

E: w.huber@htc-advocaten.be

Huyskens Jan
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012260
F: 03 - 2012261

E: janhuyskens@stooplaw.be

Jan Van Kerckhoven
Tolstraat 24
2000 Antwerpen

T: 03 - 2162524
F: 03 - 2164139

E: togamail@advant.be

Janssens Kris
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: krisjanssens@advocaat.be

Jochems Jela
Vlaamsekaai 76
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326888

E: jela.jochems@skynet.be

L'Allemand T BVBA
Britselei 47-49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372980

E: thierry.lallemand@rymenans-law.be

Lambrechts Geert
Tolstraat 16
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372874
F: 03 - 2161035

E: glambrechts1@pandora.be

Lange Gerda
Camille Huysmanslaan 67
2020 Antwerpen

T: 03 - 2162055
F: 03 - 2895486

E: gerda.lange@advocaat.be

Laugs Guy
Mechelsesteenweg 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2138472
F: 03 - 2340736

E: guy.laugs@palacodes.be

Laureys Tom
Duboisstraat 48
2060 Antwerpen

T: 03 - 2928860
F: 03 - 2928879

E: tom.laureys@hoplandendelei.be

Lauwers Magda
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: magda.lauwers@evclaw.com

Lecoutre Filip
Graanmarkt 2
2000 Antwerpen

T: 03 - 2036382
F: 03 - 2036234

E: filip.lecoutre@linklaters.com

Lefeber Vicky
Lange Leemstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2135143
F: 03 - 2319840

E: vickylefeber@hotmail.com

Lens & Maes Advocatenkantoor
Mechelsesteenweg 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2337979
F: 03 - 2333999

E: lens.maes@telenet.be

Libaers P BVBA
Leuvenstraat 159
2000 Antwerpen

T: 03 - 2130850
F: 03 - 2130852

E: business@libaers-berquin.be

Luyten Kris
Lange Nieuwstraat 47
2000 Antwerpen

T: 03 - 2067878
F: 03 - 2261771

E: kris.luyten@hbsv-law.be

Maes Erik
Lange Gasthuisstraat 27
2000 Antwerpen

T: 03 - 2867660
F: 03 - 2867661

E: erikmaes@vandoosselaere.com

Malfliet Walter
Amerikalei 17
2000 Antwerpen

T: 03 - 2320080
M: 0498 - 160036
F: 03 - 2336357

E: advocaat.malfliet@telenet.be

Mbog Dominique
Karel Rogierstraat 3
2000 Antwerpen

T: 03 - 2609880

E: dbog003@hotmail.com

Meeusen August
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2318342
F: 03 - 2337044

E: meeusenlaw@scarlet.be

Mertens Ilse
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: ilse.mertens@evclaw.com

Michielsens Inge
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: ingemichielsens@advocaat.be

Moens Johan
Britselei 7
2000 Antwerpen

M: 0477 - 375858

E: johanmoens@skynet.be

Mul K
Vlaamsekunstlaan 3
2020 Antwerpen

T: 03 - 2373426
F: 03 - 2370744

E: info@drmul.com

Naeyaert Axel
Lange Lozanastraat 2
2018 Antwerpen

T: 03 - 2374737
F: 03 - 2164787

E: axel.naeyaert@antlaw.com

Neut Vanessa
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387850
F: 03 - 2379819

E: bdmta@elegis.be

Nietvelt Jef
Rijnkaai 93
2000 Antwerpen

T: 03 - 8206840
F: 03 - 8206848

E: info@nietvelt.be

Noels D
Mechelsesteenweg 196
2018 Antwerpen

T: 03 - 2571771

E: dirk.noels@kegels-co.be

Orde van advocaten Antwerpen
BolŪvarplaats 20-15
2000 Antwerpen

T: 03 - 2607250
F: 03 - 2607271

E: info@balieantwerpen.be

Patroons Kris
Mechelsesteenweg 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2138471
F: 03 - 2340736

E: kris.patroons@palacodes.be

Pauwels Eva
Belegstraat 27
2018 Antwerpen

T: 03 - 2937101
F: 03 - 2938412

E: info@advocaatevapauwels.be

Peeters Marc
Sint-Jansplein 53
2060 Antwerpen

M: 0475 - 234972

E: marc.peeters.adv@busmail.net

Peiffer Annemie
Gijzelaarsstraat 78
2000 Antwerpen

T: 03 - 6122200
F: 03 - 6122209

E: annemie.peiffer@stappers-law.be

Peterfreund DaniŽl
Amerikalei 15
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484244
F: 03 - 2488398

E: daniel.peterfreund@peterfreundlaw.com

Rombaut Raf
Pacificatiestraat 95
2000 Antwerpen

T: 03 - 2600930
F: 03 - 2600931

E: r.rombaut@vangenechten-law.be

Rommens Karina
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: karinarommens@advocaat.be

Saelen Inne
Britselei 47-49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2372980
M: 0477 - 501312

E: adv.saelen@pandora.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?