Advocaten in Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1255)
Brussel (3234)
Henegouwen (551)
Limburg (465)
Luik (681)
Luxemburg (88)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (803)
Vlaams-Brabant (559)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (665)


 

Advocaten in Antwerpen (regio Antwerpen)



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Bowman Patrick
Van Eycklei 45
2018 Antwerpen

T: 03 - 2399081
F: 03 - 2399082

E: advocatenkantoor@bowman.be

Brusselaers Annemie
Blancefloerlaan 163
2050 Antwerpen

T: 03 - 2962073

E: miek.brusselaers@ab-advocaten.be

Bruynseraede Quinten
Lange Leemstraat 67
2018 Antwerpen

T: 03 - 2591600

E: qbruynseraede@antwerp-dim.be

Buelens Herman
Desguinlei 68
2018 Antwerpen

T: 03 - 2572046
F: 03 - 2572047

E: herman@corstjensdillen.be

Buggenhout Annick
Justitiestraat 25
2018 Antwerpen

T: 03 - 2573464
F: 03 - 2573465

E: buggenhout.annick@skynet.be

Callens Hugo
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387850
F: 03 - 2379899

E: h.callens@elegis.be

Carl Slabbaert
Louizastraat 39
2000 Antwerpen

T: 03 - 2375937
M: 0495 - 545054

E: slabbaert@skynet.be

Chabot Dirk
Rotterdamstraat 53
2060 Antwerpen

T: 03 - 2321960
F: 03 - 2326097

E: dirk.chabot@belgacom.net

Challouk Yassine
Emiel Banningstraat 6
2000 Antwerpen

T: 03 - 2591095
F: 03 - 2591099

E: adv.yassine.chalouk@atlasadvocaten.be

Claes Tom
Schermersstraat 30
2000 Antwerpen

T: 03 - 2034313
F: 03 - 2034318

E: t.claes@lange-law.be

Content Fran
Peter Benoitstraat 32
2018 Antwerpen

T: 03 - 2385764

E: fran_content@hotmail.com

Cools Paul
Tavernierkaai 2
2000 Antwerpen

T: 03 - 4008989
F: 03 - 4008988

E: info@law-online.be

Cop Robert
Leopoldplaats 10
2000 Antwerpen

T: 03 - 2312444
F: 03 - 2317824

E: robert.cop@pandora.be

Coveliers Roel
Edelinckstraat 17
2018 Antwerpen

T: 03 - 2263670

E: roel@coveliers.be

D'Hooghe Eline
Bordeauxstraat 14
2000 Antwerpen

T: 03 - 6095414

E: elinedhooghe@hotmail.com

Dauginet
Napelsstraat 32-34
2000 Antwerpen

T: 03 - 2325131
F: 03 - 2327384

E: advocaten@dauginet.be

De Block Christine
Van Eycklei 20
2018 Antwerpen

T: 03 - 2934881
F: 03 - 2934881

E: info@mgcdb.be

De Groote Virginie
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2318342
F: 03 - 2337044

E: virginie.degroote@scarlet.be

De Laet Alain
Duboisstraat 48
2060 Antwerpen

T: 03 - 2928860
F: 03 - 2928879

E: adl@litem.be

De Pretre Luc
Paleisstraat 47
2018 Antwerpen

T: 03 - 2184139
F: 03 - 2185494

E: depreterelaw@skynet.be

De Roeck & Partners Advocatenkantoor
Jan Van Rijswijcklaan 6
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387117
F: 03 - 2163021

E: de.roeck@advocaat.be

De Somer Luc
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: lucdesomer@advocaat.be

Deckers & Partners
Stoopstraat 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2012270
F: 03 - 2012271

E: denp@advocaat.be

Dekeersmaeker Tom
Bordeauxstraat 14
2000 Antwerpen

T: 03 - 6095414

E: t.dekeersmaeker@denv-advocaten.be

Derwael Peter
Quinten Matsijslei 34
2018 Antwerpen

T: 03 - 2139784
F: 03 - 2139785

E: pderwael@advgm.com

Desair Els
Ankerrui 26
2000 Antwerpen

T: 03 - 2014971

E: els.desair@vdvc.be

Desdalex
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030
F: 03 - 2160417

E: info@desdalex.be

Dielen Dirk
Anselmostraat 4
2018 Antwerpen

T: 03 - 2485628
F: 03 - 2485725

E: info@dielen-law.be

Dierckx-Eugene
Verlatstraat 23-25
2000 Antwerpen

T: 03 - 2327709
F: 03 - 2328040

E: secretariaat@dierckx-eugene.be

Dockx Luk
Nachtegaalstraat 47
2060 Antwerpen

T: 03 - 2333490
F: 03 - 2262315

E: lukdockx@hotmail.be

Doggen Sylvie
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030
F: 03 - 2160417

E: info@desdalex.be

Doggen Sylvie
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2484030

E: sylvie.doggen@antwerpen.be

Eben-Advocatenkantoor
(Hangar 26) Rijnkaai 93
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326888
F: 03 - 8206848

E: eben@telenet.be

Eben-Advocatenkantoor
Vlaamsekaai 76
2000 Antwerpen

T: 03 - 2326888
M: 0475 - 786770
F: 03 - 2326943

E: eben@telenet.be

elegis - Huybrechts Engels Craen
Brusselstraat 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2441560
F: 03 - 2379899

E: hec@elegis.be

EVC Advocaten BVBA
Molenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2410541
F: 03 - 2410540

E: advocaten@evclaw.com

Everaerts Jan
Jan Van Rijswijcklaan 232
2020 Antwerpen

T: 03 - 2590060
F: 03 - 2590069

E: jan.everaerts@marcon-rubens.com

Faes Kurt
Alfred Coolsstraat 2-4
2020 Antwerpen

T: 03 - 2012760
M: 0475 - 802410
F: 03 - 2012765

E: kurt.faes@vdvc.be

Flamey Peter
Jan Van Rijswijcklaan 16
2018 Antwerpen

T: 03 - 2573316
F: 03 - 2373851

E: info@flamey-advocaten.be

Fransen Advocaten CVBA
Everdijstraat 43
2000 Antwerpen

T: 03 - 2034500
F: 03 - 2034501

E: firstnamesurname@fransenadvocaten.com

Fransen Jan
Amerikalei 220
2000 Antwerpen

T: 03 - 2935813
F: 03 - 2945193

E: jan_fransen@pandora.be

Fransen Vincent
Everdijstraat 43
2000 Antwerpen

T: 03 - 2034500
F: 03 - 2034501

E: vincentfransen@fransenadvocaten.com

Gevers Erik
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2485599
F: 03 - 2484973

E: erik.gevers@antaxius.be

Gevers Jurgen
Amerikalei 122
2000 Antwerpen

T: 03 - 2485599
F: 03 - 2484973

E: advocaat@antaxius.be

Goemans Filip
Oudaan 22-24
2000 Antwerpen

T: 03 - 2132648
M: 0475 - 263606
F: 03 - 2310823

E: info@goemans-law.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?